Naše webové stránky používají cookies, abychom našim uživatelům poskytli nejlepší komfort při jejich prohlížení, a také ke statistickým účelům. Pokud se rozhodnete pokračovat v procházení webu bez změny nastavení stránky, předpokládáme, že souhlasíte s použitím souborů cookies na tomto webu. Kdykoli můžete své nastavení změnit v prohlížeči v panelu Nástroje.

Butcher's Super Foods

Butcher's Superfoods paštika s Kurecím a Drštkami je kompletní krmivo pro dospelé psy. S drštkami - prírodní superpotravinou, kterou psi milují

Butcher’s Monoprotein

Butcher's monoprotein obsahuje jednotný zdroj masných bílkovin

Butcher's Bio foods

Bez umělých barviv a konzervačních látek. Bez lepku. 100 % organických složek

Butcher's Kůže a klouby

Butcher´s Kůže a Klouby je kompletní krmivo pro psy, které je přirozeným, zdravým a komplexním zdrojem živin pro vašeho psa. Krmivo je obohacené o komplex "Kůže a Klouby": podporuje mobilitu kloubů (glukosamin) a zajišťuje krásnou a zdravou srst. V řadě najdete suché i mokré krmivo.

Butcher´s Life

Butcher´s s Life je kompletní bezlepkové krmivo pro psy, které je přirozeným, zdravým a komplexním zdrojem živin.

Butcher’s Gastronomia

Butcher´s Gastronomia je řada bezlepkových výrobků v praktických obalech, připravená z vybraného masa, které vyhovuje citlivým žaludkům malých plemen.

Butcher’s Pro series

Butcher´s Pro series je prémiová řada výrobků s komplexem vápníku a fosforu pro silné kosti a zuby. V této řadě najdete unikátní produkt Light s L-karnitinem a se sníženým obsahem tuků.


Jaké krmivo upřednostňuje Váš pes?


© 2014 Butcher's Pet Care.
/
0