Naše webové stránky používají cookies, abychom našim uživatelům poskytli nejlepší komfort při jejich prohlížení, a také ke statistickým účelům. Pokud se rozhodnete pokračovat v procházení webu bez změny nastavení stránky, předpokládáme, že souhlasíte s použitím souborů cookies na tomto webu. Kdykoli můžete své nastavení změnit v prohlížeči v panelu Nástroje.

Butcher's Kůže a klouby

Butcher´s Kůže a Klouby je kompletní krmivo pro psy, které je přirozeným, zdravým a komplexním zdrojem živin pro vašeho psa. Krmivo je obohacené o komplex "Kůže a Klouby": podporuje mobilitu kloubů (glukosamin) a zajišťuje krásnou a zdravou srst. V řadě najdete suché i mokré krmivo.

Butcher´s Life

Butcher´s s Life je kompletní bezlepkové krmivo pro psy, které je přirozeným, zdravým a komplexním zdrojem živin.

Butcher’s Gastronomia

Butcher´s Gastronomia je řada bezlepkových výrobků v praktických obalech, připravená z vybraného masa, které vyhovuje citlivým žaludkům malých plemen.

Butcher’s Pro series

Butcher´s Pro series je prémiová řada výrobků s komplexem vápníku a fosforu pro silné kosti a zuby. V této řadě najdete unikátní produkt Light s L-karnitinem a se sníženým obsahem tuků.

Butcher’s Superior

Butcher´s Superior je výjimečné a kompletní krmivo pro psy všech plemen, připravené z vybraného masa nejvyšší kvality. Kousky masa, jedinečné složení, to vše tvoří promyšlenou chuť, kterou si váš pes může dopřát každý den.


Jaké krmivo upřednostňuje Váš pes?


© 2014 Butcher's Pet Care.
/
0