Naše webové stránky používají cookies, abychom našim uživatelům poskytli nejlepší komfort při jejich prohlížení, a také ke statistickým účelům. Pokud se rozhodnete pokračovat v procházení webu bez změny nastavení stránky, předpokládáme, že souhlasíte s použitím souborů cookies na tomto webu. Kdykoli můžete své nastavení změnit v prohlížeči v panelu Nástroje.


F.A.Q

Výrobky nejsou v žádném případě testovány na zvířatech. Každý výrobek je pouze zkoušen našimi adresáty- psy - v domácích podmínkách, pod dohledem majitele, který dává svému mazlíčkovi stravu Butcher´s.

Samozřejmě. Mnoho krmiv na trhu obsahuje lepek v podobě chudých na živiny kousků napodobujících maso. My používáme pouze plnohodnotné maso. Žádné mokré krmivo Butcher´s nemá ve svém složení lepek pšeničného původu, a proto je bezpečné pro psy s alergií na lepek, a tím zabraňuje alergiím.

Tedy pokud Váš pes je alergický na lepek, zvolte z nabídky mokrého krmiva.

W zájmu malých psů jsme připravili řadu krmiva Butcher´s Gastronomia. Speciální formule poskytne vašemu psovi všechny nezbytné živiny. Výrobky neobsahují žádné umělé přísady a chutnají výborně. Ideální pro malého a náročného psa.

Před tisíci lety byli psi masožravci, ale z časem se díky evoluci stali všežravci. Proto jim můžete dávat všechnu zeleninu, kterou mají rádi. Stejně jako ve Vaší dietě tak i v psí dietě zelenina je důležitým zdrojem vitamínů a minerálů, které podporují udržení zdraví a vitality.

Těstoviny obsahují lepek, který psům může způsobovat mnoho alergií a zdravotních problémů. Právě proto nepřidáváme do našich výrobků těstoviny ani žádné jiné ingredience obsahující lepek. Nicméně pes, který nemá potíže s přijímáním potravin obsahujících lepek, klidně může konzumovat těstoviny.

Butcher´s paštika, masové kousky v želé nebo v omáčce – jsou vždy chutným jídlem a vždy obsahují nezbytné živiny. Ale právě Váš pes rozhodne, co mu chutná nejvíce, na co si zvykl nebo na co má chuť. Nejlepším řešením je psovi dietu zpestřit a krmit jej různými způsoby a různými příchutěmi.

Pokud máte obavy o hmotnost vašeho psa, měli byste se poradit s veterinářem. Princip je však podobný jako v případě diety pro muže – je potřeba snížit množství podávané potravy a zvýšit tělesnou aktivitu. Nicméně měli byste se vždy ujistit, že pes dostává všechny potřebné živiny.

Můžete také vyzkoušet nové krmivo na alutraych 150g Butcher´s Proseries Light. Obsahuje L-karnitin a nižší množství tuků, pomáhá tak snižovat a udržovat správnou rovnováhu.

Tyto výrobky byly připravené se zvláštní péči o zdraví a spokojenost malých psů. Pečlivě vybrané složky poskytují veškeré nezbytné živiny pro jeho rozvoj. Kromě toho neobsahují nic umělého a chutnají vynikajíce.

Ne. V našich výrobcích není nic umělého. Je naší prioritou vyrábět zdravé jídlo nejvyšší kvality, takže žádný z našich mokrých produktů neobsahuje umělá barviva, dochucovadla nebo konzervační látky.

V suchém krmivu v žlutých granulích používáme barvivo žluť SY, ale jeho koncentrace je mizivá a v žádném případě neohrožuje zdraví psa. Je třeba zdůraznit, že toto krmivo je také přirodní, protože obsahuje až 98% přírodních ingrediencí.

Bližší informace jsou vždy uvedeny na obalech.

Ne. Přidání plniv výrobků, jako jsou sójové boby nebo kukuřice, způsobuje nejen snížení obsahu masa, ale také může způsobit alergické reakce, zejména u psů s nesnášenlivostí lepku (glutenu). Proto výroba potravin bez plniv přispívá ke zdravé výživě psů.

Jediným dodatkem, který používáme v několika našich výrobcích, je lehce stravitelná rýže, zdroj nezbytných uhlovodíků.

Abychom zajistili Vašemu malému mazlíčkovi vhodnou stravu, připravili jsme speciální linii Butcher´s Gastronomia JUNIOR. Výrobky z této řady obsahují mimo jiné vápník, oleje omega 3 a 6 (pro zdravé kosti a zuby) a nenasycené tuky (pro zdravou kůži a srst), proto se štěně může rozvíjet rychle, zdravě a bezpečně.

Můžete je dát do lednice a přechovávat po dobu 24 hodin. Doporučujeme jej přeložit do uzavíratelné plastové nádoby. Pamatujte, že pro lepší chuť je třeba stravu podávat při pokojové teplotě.

© 2014 Butcher's Pet Care.
/
0