Naše webové stránky používají cookies, abychom našim uživatelům poskytli nejlepší komfort při jejich prohlížení, a také ke statistickým účelům. Pokud se rozhodnete pokračovat v procházení webu bez změny nastavení stránky, předpokládáme, že souhlasíte s použitím souborů cookies na tomto webu. Kdykoli můžete své nastavení změnit v prohlížeči v panelu Nástroje.
Bez lepku
Víte, že stačí změnit mokré krmivo na takové, které neobsahuje alergenní obilí, aby Váš mazlíček přestal mít problémy s trávením, kůži a srstí? V zájmu o blaho našich čtyřnohých kamarádů, Butcher´s mokré krmivo neobsahuje lepek.
Poslání
Naším posláním je pečovat o zdraví a pohodu psů a koček pomocí přirozené změny návyků souvisejících s jejich výživou, které jsou základem dobrých vztahů mezi zvířaty a jejich majiteli.
Vysoký obsah masa
Vysoký obsah masa a bezlepková receptura mokrého krmiva dělají z výrobku zdravý, přirozený a komplexní zdroj živin pro Vašeho mazlíčka
Zdraví mazlíčka
To, co je zdravé pro nás, není vždy zdravé pro naše mazlíčky. Výživa psů a koček je nesmírně důležitá pro zdraví a náladu. Vyvážená receptura našich výrobků vysoké kvality, přirodní ingredience, výborná chuť - to je právě Butcher´s.
Kvalita přímo z Velké Británie
Podívejte se na historii
Všechny výrobky Butcher´s jsou vyráběny ve Velké Británií. Moderní výrobní metody šetrné k životnímu prostředí a přísné kontroly kvality již více než 25 let garantují nejvyšší kvalitu našich výrobků.
Přirodní ingredience
Krmivo Butcher´s je kompletním zdrojem živin. Vytvořené v 99% z přírodních ingrediencí. Neobsahuje žádná umělá barviva, dochucovadla ani žádné konzervační látky.
Názory uživatelů
Podívejte se na názory
Přečtěte si recenze uživatelů
© 2014 Butcher's Pet Care.
/
0