Naše webové stránky používají cookies, abychom našim uživatelům poskytli nejlepší komfort při jejich prohlížení, a také ke statistickým účelům. Pokud se rozhodnete pokračovat v procházení webu bez změny nastavení stránky, předpokládáme, že souhlasíte s použitím souborů cookies na tomto webu. Kdykoli můžete své nastavení změnit v prohlížeči v panelu Nástroje.

Politika etiky

V Butcher's Pet Care věříme, že je naší povinností nabízet výrobky nejvyšší kvality, které jsou vyráběny dle etických norem. Z toho důvodu jsme ve spolupráci s našimi dodavateli a zákazníky vytvořili politiku etiky

V Butcher's Pet Care jsou prioritou názory našich zákazníků. Vyrábíme pokrmy pro zvířata založené na kvalitě a chuti a obsahující všechny nezbytné výživové složky, které Vaše zvíře potřebuje. 
Klíčové prvky naší politiky se zaměřují na čtyři aspekty: hodnocení chuti; suroviny, obaly a hotové výrobky. 

Hodnocení chuti

V Butcher's Pet Care věříme, že chuť výrobku je klíčem k úspěchu. Naším cílem je výroba pokrmů premium, které nejen výborně chutnají, ale poskytují všechny nezbytné výživové složky nutné pro vývoj zdravých a šťastných domácích zvířat.
Posudky majitelů, které se týkají toho, jaký zájem projevovala zvířata o novou stravu a kolik toho snědla, jsou využívány k vytvoření koncové receptury
Butcher's Pet Care provádí podrobnou kontrolu kvality na výrobní lince, aby byla zachována nejvyšší kvalita.

Suroviny

V Butcher's Pet Care zastáváme názor, že to, co naše výrobky neobsahují, je stejně důležité jak to, co obsahují. Jsme toho názoru, že všechny pokrmy mají být přirozené jak jen to je možné, proto jsou všechny naše výrobky připraveny z přírodních složek. Butcher's Pet Care používá nejčerstvější suroviny, které zaručují nejlepší kvalitu výrobků.
V zájmu ochrany životního prostředí

Obaly

S ohledem na zájmy našich zákazníků naše politika řeší také přístup k ochraně životního prostředí, recyklaci odpadů, a angažovanost v „zeleném” sektoru. Proto Butcher's Pet Care může prohlásit, že:
• firma recykluje použité obalové materiály jako jsou kartony a plastické hmoty
• kdekoli je to možné, společnost používá papír a obalové materiály vyrobené z recyklovaných materiálů
• všechny konzervy používané při výrobě jsou z recyklovatelné oceli.


Hotové výrobky


Všichni zákazníci chtějí mít jistotu, že pokrmy podávané jejich zvířatům byly vyvinuty s ohledem na jejich kvalitu a že zavedení systém řízení kvality se týká každé výrobní etapy. Proto Butcher's Pet Care staví kvalitu vždy na první místo.
Systémy kvality byly zavedeny u v každé fázi výrobního procesu
• Politika jakosti Butcher's Pet Care je dostupná všem zákazníkům podporuje všechny dodavatele při zavedení podobné politiky.

 

© 2014 Butcher's Pet Care.
/
0