Naše webové stránky používají cookies, abychom našim uživatelům poskytli nejlepší komfort při jejich prohlížení, a také ke statistickým účelům. Pokud se rozhodnete pokračovat v procházení webu bez změny nastavení stránky, předpokládáme, že souhlasíte s použitím souborů cookies na tomto webu. Kdykoli můžete své nastavení změnit v prohlížeči v panelu Nástroje.

Názory na Butcher's

Julie

Jsem s krmivem velmi spokojená, protože obsahuje velké množství masa. Obvykle kupuji svým zvířatům maso, ale když takovou možnost nemám, volím Butcher’s.  I moje kočka má ráda Butcher’s. Líbí se mi složení a to, že Butcher’s neobsahuje konzervanty.

Anežka

Krmivo Butcher's je nejlepším řešením, jak mému psovi zpestřit stravu. Konzervy Butcher’s jsou vždy čerstvé, pes to dokáže ucítit ještě před jejich otevřením a je rád, že jejich obsah nakonec skončí v jeho misce. Dokonce i kočka si pochutnala na stogramovém krmivu Butcher’s Classic. Za sebe můžu říci, že Butcher’s nemá na trhu konkurenci, pokud jde o kvalitu a obsah masa ve výrobcích.

Monika a Gája

Gája byla šťastná, jakmile si jen krmivo Butcher’s očichala. Hned se pustila do jídla a když všechno snědla, měla chuť na další porci. Často kontroluji obsah masa v krmivu pro psy. Je pro mne důležité, aby byl co největší, proto vždy čtu etikety. Butcher's plní moje očekávání – krmivo s hovězím masem a rýží obsahuje 45% masa, s kuřecím masem a rýží dokonce 50%. Navíc výrobky jsou bezlepkové, tedy jsou zdravým, přírodním a kompletním zdrojem živin. Krmivo si získalo mou důvěru a určitě bude stálou položkou na jídelníčku Gáji.  Doporučuju ho všem majitelům čtyřnohých kamarádů.

Uršula

Moji psi jsou strašně vybíraví, ale krmivo Butcher’s milují. Jednou jsem chtěla zkusit, jestli ochutnají aspoň mokré krmivo, ale oni se jej ani nedotkli. Když jsem ale otevřela plechovku od Butcher’s a dala maso do misek, nestačila jsem je pořádně položit na podlahu a už baštili. Krmivo Burcher´s je velmi kvalitní a snadno dostupné. Vřele doporučuji všem majitelům psů.


© 2014 Butcher's Pet Care.
/
0